Fedezd fel állásajánlatainkat

Csatlakozz hozzánk

Zöldség-gyümölcs értékesítőpozícióba!

Területi értékesítő munkatársat keresünk piacbővítés céljából.

Legfontosabb feladatok a meglévő partnerkörrel való kapcsolattartás, valamint új partnerkör kialakítására.
Cégünk már több mint 26 éve kiemelt piaci szereplő az ágazatban. Tervezhető, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk kiemelt bérezéssel.
Amennyiben úgy érzed tapasztalatoddal, lendülettel, elhivatottsággal tudnád segíteni cégünk értékesítését, jelentkezz folyamatosan fejlődő csapatunkba.
Feladatok:
  • Vevői rendelések rögzítése
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Piac bővítés
  • új partnerek felkeresése
  • Új termékek bevezetése
  • Partner elégedettség növelése
  • Az álláshoz tartozó elvárások: B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés Ügyfélközpontú, segítőkész, rugalmas magatartás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több nyelv ismerete
Egyéb információ: A munkakör betöltéséhez hasonló területen szerzett tapasztalat elengedhetetlen.
Munkavégzés: Deszk.
Amit kínálunk:
  • Céges autó Laptop, mobil telefon.
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos vállalati háttér
  • Értékesítés folyamatos támogatása Versenyképes fizetés - alapbér + bónusz (forgalom alapján)
  • Motivált jó hangulatú csapat

munka területe(i): Értékesítés, Kereskedelem Értékesítési munkatárs

Mezőgazdasági és zöldségipari feldolgozó gép értékesítőpozícióba!

Cégünk már több mint 26 éve kiemelt piaci szereplő az ágazatban. Tervezhető, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk kiemelt bérezéssel. Amennyiben úgy érzed tapasztalatoddal, lendülettel, elhivatottsággal tudnád segíteni cégünk értékesítését, jelentkezz folyamatosan fejlődő csapatunkba.
Feladatok:
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú, segítőkész, rugalmas magatartás Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny.
  • Céges autó, Laptop, mobil telefon.
  • Értékesítés folyamatos támogatása
  • Versenyképes fizetés - alapbér + bónusz (forgalom alapján)

Munkalehetőségek várnak a Krimzon Kft-nél!
Kérünk, hogy töltsd ki a jelentkezés űrlapot! Csatolj egy fényképes önéletrajzot magadról. Köszönjük!

Új fájlt töltök fel

Még nincs fájl feltöltve.
A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!